تبلیغات
 نیوز - مساجد سنگر مقابله با شبیخون فرهنگی است

مساجد سنگر مقابله با شبیخون فرهنگی است


رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز گفت: مساجد سنگری مهم و حساس برای مقابله با شبیخون فرهنگی است.

 حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سعیدی  در جلسه شورای فرهنگ عمومی کرج اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف و اولویت‌های مسئولان در حوزه فرهنگ باید توسعه و ارتقای برنامه‌های فرهنگی باشد.

وی ادامه داد: با توجه به هجمه‌های دشمنان و تلاش برای اجرای دسیسه‌های خود از طریق فرهنگ باید در این زمینه هوشیارانه عمل کرده و مسیر درست را انتخاب کنیم.رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز گفت: مساجد سنگری مهم و حساس برای مقابله با شبیخون فرهنگی است.

 حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سعیدی  در جلسه شورای فرهنگ عمومی کرج اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف و اولویت‌های مسئولان در حوزه فرهنگ باید توسعه و ارتقای برنامه‌های فرهنگی باشد.

وی ادامه داد: با توجه به هجمه‌های دشمنان و تلاش برای اجرای دسیسه‌های خود از طریق فرهنگ باید در این زمینه هوشیارانه عمل کرده و مسیر درست را انتخاب کنیم.

این مسئول آگاه کردن نسل امروز را مهمترین عامل در رسیدن به اهداف مورد نظر دانست و افزود: یکی از مکان‌هایی که می‌توانیم به عنوان یک سنگر مهم در مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمنان استفاده کنیم مساجد است.

وی تأکید کرد: در این راستا مساجد باید به سنگر مقابله با شبیخون فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی تبدیل شوند.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز با تاکید بر عمل به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه باید در مساجد فعالیت سیاسی وجود داشته باشد اما سیاسی کاری نشود، گفت: مساجد و کانون‌های فرهنگی و هنری آن باید به محلی برای رجوع مردم تبدیل شود و هر فردی لیاقت‌هایی که دارد و هر کاری که بلد است به خدمت بپردازد تا موجب وحدت بیشتر مردم باشد.

سعیدی ادامه داد: حضور پررنگ معتمدین محلات در مساجد موجب ترغیب جوانان و نوجوانان برای حضور بیشتر در این مکان مقدس می‌شود، چراکه معتمدین نزد مردم از جایگاه و اهمیت بالایی برخوردار هستند و ترویج فرهنگ نماز باید به عنوان یکی از رئوس کاری این عزیزان مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت و محوریت مساجد در رفع مشکلات مردم، انتظار می‌رود که بخشی از جلسات مجمع معتمدین شهر کرج در مساجد برگزار شود تا مسئولان با حضور در این مکان مقدس، بیش از پیش در جریان نیازها و کمبودهای آنها قرار بگیرند و در راستای رفع آنها آستین همت بالا بزنند.

سعیدی به نقش مساجد در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی اشاره و عنوان کرد: مساجد در این روزهای سرنوشت ساز به کانون وحدت و همبستگی بین گروه‌های مبارز و انقلابی تبدیل شده و صدها هزار رزمنده با ثبت نام در مساجد، آمادگی خود را برای حضور در جبهه‌های جنگ اعلام کردند.


دنبالک ها: مساجد سنگر مقابله با شبیخون فرهنگی است،

تاریخ : یکشنبه 15 شهریور 1394 | 04:49 ب.ظ | نویسنده : امیر احمدی فرد | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ