تبلیغات
 نیوز - حضور روحانیون، مسئولان، نویسندگان، دانشگاهیان و ورزشکاران در کتاب فروشی‌ها

حضور روحانیون، مسئولان، نویسندگان، دانشگاهیان و ورزشکاران در کتاب فروشی‌ها


 احمد مسجدجامعی چند روز پیش  با انتشار فراخوانی با دعوت مردم و اهالی فرهنگ و هنر برای رفتن به کتابفروشی‌ها و خرید کتاب آورده است: امسال هم به پیشنهاد برخی از عزیزان این دعوت را تکرار می‌کنیم و از همه کسانی که نزد مردم احترام دارند، می‌خواهیم که به این حرکت بپیوندند و با هر وسیله‌ای که در اختیار دارند، از مردم برای رفتن به کتابفروشی دعوت کنند. دعوت عام برای رفتن به کتابفروشی‌ها در همه روزهای سال و دعوت اختصاصی برای روز پنج شنبه ۲۸ آبان آخرین روز هفته کتاب از مردم دعوت می‌کنیم در این روز به کتابفروشی‌های شهر‌هایمان سر بزنیم و کتاب بخریم و از آنان به خاطر اشتغال به این شغل شریف قدردانی کنیم و برای آینده کشورمان کاری کنیم که این شغل رونق بگیرد.احمد مسجدجامعی چند روز پیش  با انتشار فراخوانی با دعوت مردم و اهالی فرهنگ و هنر برای رفتن به کتابفروشی‌ها و خرید کتاب آورده است: امسال هم به پیشنهاد برخی از عزیزان این دعوت را تکرار می‌کنیم و از همه کسانی که نزد مردم احترام دارند، می‌خواهیم که به این حرکت بپیوندند و با هر وسیله‌ای که در اختیار دارند، از مردم برای رفتن به کتابفروشی دعوت کنند. دعوت عام برای رفتن به کتابفروشی‌ها در همه روزهای سال و دعوت اختصاصی برای روز پنج شنبه ۲۸ آبان آخرین روز هفته کتاب از مردم دعوت می‌کنیم در این روز به کتابفروشی‌های شهر‌هایمان سر بزنیم و کتاب بخریم و از آنان به خاطر اشتغال به این شغل شریف قدردانی کنیم و برای آینده کشورمان کاری کنیم که این شغل رونق بگیرد.

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز برنامه‌ریزی‌هایی صورت داده است تا پنج شنبه 28 آبان در برخی کتاب فروشی‌ها حاضر شود.

همچنین آیت الله سبحانی، یکی از مراجع تقلید شیعه نیز روز پنج شنبه در مجتمع ناشران قم حاضر می شود. درعین حال  کانون نویسندگان قم، اتحادیه ناشران قم و تعاونی ناشران قم نیز برنامه هایی را با حضور جمعی از نویسندگان و پژوهشگران در مجتمع ناشران قم تدارک دیده اند.

آیت الله ابراهیم امینی عضو جامعه مدرسین حوزه و خطیب نماز جمعه قم، آیت الله علوی بروجردی از استادان برجسته حوزه علمیه قم، آیت الله یثربی و جمعی دیگر از علما و روحانیون نیز پنج شنبه 28 آبان در انتشارات انصاریان یکی از قدیمی ترین انتشاراتی های قم حاضر می شوند. انتشارات انصاریان کتاب های حوزه معارف شیعه را به زبان های خارجی منتشر می کند.

آیت الله نجم الدین طبسی، آیت الله حسینی صدر، حجت الاسلام فلاح زاده، علی اصغر رضوانی، محمد باقر انصاریان و جمعی از نویسندگان و طلاب قم پنج شنبه به انتشارات دلیل ما در شهر قم می روند و کتاب می خرند.

انتشارات محراب قلم نیز به مناسبت هفته کتاب و روز کتابگردی ، عصر پنج‌شنبه 28 آبان 94 در نشستی با حضور احمد مسجد جامعی در شهر کتاب ونک میزبان اسدالله امرایی،‌ جعفر ابراهیمی (شاهد)،‌ غلامرضا امامی،‌ شهرام اقبال زاده و مهدی ضرغامیان  خواهد بود.

رسول خادم، نصرالله کاکاوند و مونا کاکاوند نیز ورزشکارانی هستند که فردا  (پنج نشبه) در برخی کتابفروشی‌های شهر تهران حضور پیدا می کنند.

انتشارات سحاب نیز از ساعت 16 تا 18 میزبان جمعی از نویسندگان و مولفان و تهران پژوهان کشور است. روزپنج شنبه ، هوشنگ قاسمی، هوشمند فینی، فرهاد تهرانی، محمدرضا سحاب، محمودیان تهران پژوهان و نویسندگان پرکار کشوربه انتشارات سحاب می روند. ناصر تکمیل همایون و خسرو خورشیدی دو تن از تهران پژوهان سرشناس کشور نیز  روز پنج شنبه به محل انتشارات کتابسرا در خیابان خالد استانبولی می روند.

 الهه کولایی، استاد علوم سیاسی دانشگاه ضمن حمایت از فراخوان احمد مسجد جامعی برای حضوردر کتابفروشی‌ها اعلام کرده است که فردا در این برنامه فرهنگی شرکت خواهد کرد.

اهل قلم و مقامات شهر نیشابور هم روز پنج شنبه ٢٨ آبان با حضور در کتابفروشی های این شهر به فراخوان کتابگردی پاسخ مثبت دادند. غلامحسین مظفری ، فرماندار سیدعباس حسینی شهردار، احمد همت آبادی رییس شورای اسلامی شهر، عباس کرخی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد زمانی رییس اداره کتاب خانه های عمومی  صبح پنج شنبه در   کتابفروشی‌های نیشابور حضور می یابند.

 دنبالک ها: حضور روحانیون، مسئولان، نویسندگان، دانشگاهیان و ورزشکاران در کتاب فروشی‌ها،

تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1394 | 04:35 ب.ظ | نویسنده : امیر احمدی فرد | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ